Жах!!! А не компанія

Купила страховку разом з мобільним пристроєм в Comfy 20.03.16 року.
Вартість страховки — 666.6 грн.
Продавець перед покупкою страховки надав недостовірну інформацію про умови страхування. А 2 частину договору, Comfy видало 30.10.16 р.
Через 6 місяців (30.10.16 р.) настав страховий випадок — пошкодження ЕП. Перші документи занесено в страхову компанію 1.11.16 р.
Ремонт 1300 грн.
Згідно договору 4 — 7 місяців після страхового випадку 15℅ безумовна франшиза, тобто 555 грн. Отже сума страхової виплати повинна становити 745 грн.
Мені повідомили про суму виплати 189 грн, бо з якихось незрозумілих причин страховий випадок, за вашою версією, настав через 7 міс. І як тоді так сталось, що заява оформилась на 20 днів до того?
До речі, кошти я ще не отримала. І хто винен не ясно. Банк коштів не бачить, а ви (страхова компанія) не може видати документ, який би підтвердив їх перерахунок, бо той, хто займався моєю справою на лікарняному і тільки та людина володіє тією інформацією.
Було 2 звернення на гарячу лінію… Останнє 26.12.16 р. Пообіцяли розібратись. Суму виплати повідомили лише сьогодні.
Після першого звернення, повідомили про те, що кошти є на рахунку банку (Райффайзен банк Аваль), а якщо така ситуація повториться звернутись знову у відділенні банку (для чого? Не зрозуміло).
З моменту надання всіх документів пройшло більше 30 днів, отже страховик спалачує пеню 0.01% щодня від суми (745 грн), що дорівнює 10 коп — 1 день.)))) Смішно!!! Правда?

Красномовний персонал!
Жах!!!
Администратор: Оценка не засчитана, т.к. речь идет об украинской компании.